Kompletně pod naší taktovkou

Průběh zakázky krok za krokem

Nahlédněte pod pokličku - ukážeme vám, co se děje od objednávky až po předání hotové realizace. Udělejte si představu o tom, jak celý proces probíhá.

Krok č. 1

Chceme znát vaše představy. Navrhneme řešení a zaměříme.


Mazurek, s.r.o. - Jak realizujeme váš plot/bránu - Návrh a zaměření

Máte svou představu? Chceme ji znát. Nebo si raději necháte poradit? Jsme tu pro vás. Máme zkušenosti a tak vidíme váš budoucí plot v souvislostech. Aby vám náš set dobře sloužil, musíme si říci jaké máte preference: Je pro vás důležité soukromí nebo máte rádi volný prostor? Chcete mít přehled, co se děje na ulici? Zajímá vás, kdo zvonil, když jste nebyli doma? Aby to vše v budoucnu správně fungovalo, musíme na začátku znát terenní dispozice daného místa. Proto vše pečlivě zaměříme a zaneseme do dokumentace.


Krok č. 2

Projektujeme a připravujeme dokumentaci pro výrobu.


Mazurek, s.r.o. - Jak realizujeme váš plot/bránu - Příprava tech. dokumentace

Víte vše podstatné, dohodli jsme se na termínech, znáte cenu vašeho plotu a brány, jeho provedení, barvu a další detaily. Máte vybráno. My připravíme harmonogram pro hladký průběh celé realizace. Vytvoříme technické výkresy pro dílnu, kde celý komplet vyrobíme vám na míru. Na základě zaměření, které jsme u vás provedli, vytvoříme dokumentaci k betonáži, k vedení elektrických kabelů či pro umístění jednotlivých komponent. Aby vše mělo své místo a smysl v dalších krocích.


Krok č. 3

Na řadu přichází výroba.


Mazurek, s.r.o. - Jak realizujeme váš plot/bránu - Proces výroby jednotlivých komponent

Když máme dokumenaci hotovou, dostává se na řadu dílna. Tam se materiál dostává do rukou našich kluků, šikovných řemeslníků. Materiál přesně nařežeme, pečlivě svaříme a vybrousíme. Do rukou našich lidí vkládáme výhradně prvotřídní hutní materiál. Věříme, že záleží na detailech, proto z něj tvoříme absolutně lícující komponenty. Jednotlivé díly dále putují do zinkové lázně, aby byly odolné vůči korozi. A nakonec přijde povrchová úprava - lakování do vámi vybraného barevného odstínu.


Krok č. 4

Expedujeme a vyrážíme k vám.


Mazurek, s.r.o. - Jak realizujeme váš plot/bránu - Doprava na místo montáže

Celý komplet je před expedicí znovu překontrolován (včetně veškerých potřebných komponentů a nerezového spojovacího materiálu). Chceme mít jistotu, že k vám dorazí vše, co jsme pro vás vyrobili. Dobře zabaleno a připraveno k montáži, přesně podle dokumentace. Šetrná doprava na místo montáže je dílčí, ale důležitý úkol. Některé výrobky v souhrnu dosahují i stovek kilogramů hmotnosti. Transport zajistíme vlastními nákladními vozy, případně prověřenými dopravci.


Krok č. 5

Jsme na místě, kompletujeme.


Mazurek, s.r.o. - Jak realizujeme váš plot/bránu - Instalace plotu/brány/branky na místě

Sestavení celého kompletu na místě vyžaduje silné paže. Především však zručné a zkušené pracovníky ovládající pěknou řádku speciálních instrumentů. Abychom udrželi vysoký standard kvality při montáži, budujeme síť námi certifikovaných montážních firem. Ty pečlivě vybíráme a prověřujeme. Doporučíme vám tak optimální motnážní tým z vašeho okolí.


Krok č. 6

Jsme v cíli, ať se vám krásně žije.


Mazurek, s.r.o. - Jak realizujeme váš plot/bránu - Hotovo, domov má plot a vjezd

Trvalo to pár týdnů, ale nová brána, branka a plot již zdobí váš domov či firmu (...a nebojte se, trávník brzy doroste). Víme, že děláme kvalitní řešení, které vám bude spolehlivě sloužit. Ale věříme, že neméně důležité je vyjádřit určitou osobitost jak neotřelým designem, tak kvalitou provedení. Jsme poctěni, že jsme dostali vaši důvěru a mohli se podílet na tom, aby jste žili o něco lépe. Děkujeme.


Napište nám. Chcete vědět víc, sdělit názor, ...


Vaše jméno a příjmení

E-mail pro odpověď

Předmět zprávy

Zpráva pro nás

Designové řady našich bran a plotů